Kurumsal

Kurumsal
Kurumsal

Soğutma Alanında Yılların Tecrübesi

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışı ile, müşteri memnuniyetinin yanısıra firmamıza gelen talepler doğrultusunda soğuk hava depoları, endüstriyel reyon dolaplar ve dış ünitelerin projelendirmesi, satışı, imalat ve montaj aşamalarında siz değerli müşterilerimize kalite ile birlikte zamandalık ilkerinden ödün vermeden yüksek standartlara uygun olarak hizmet sunmaktayız.

 

Hizmet kalitesi ve bununla bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışmakta ve çözüm ortağınız olmaktayız.

Vizyon

EDSO SOĞUTMA olarak hizmetimizin ve ürünlerimizin kalitesi ekibimizin alanındaki uzmanlığıyla başlar. Müşterilerimize en verimli hizmeti vererek, katma değer yaratan, sektöründe lider kuruluş olmak yegâne amacımızdır.

Misyon

Amacımız ihtiyaç duyulacak soğuk depoyu ve soğutma gruplarını her ebat için soğuk depo panellerini ilk önce kendimize kabul ettirmek olacaktır. Soğuk depo denince akla ilk gelen isim olmak için çalışacağız. Müşterilerimizin firmamızla ilk temasından, malzemenin veya işin teslim edilmesine dek EDSO SOĞUTMA ile çalışmaktan zevk alması öncelikli hedefimiz olacaktır.

Kalite Politikası

Müşterilerimizin beklentilerini aşarak onlar için endüstriyel soğuk depo ve soğutma konusunda bütüncül çözümler üretiyoruz. EDSO SOĞUTMA, işletmenizin ihtiyacı olan sistemlerde en kaliteli malzemeleri kullanmakta; birinci sınıf montaj desteği sağlamaktadır.

Kalite Belgelerimiz