Teknik Servis

Teknik Servis

Teknik Servis

EDSO Soğutma olarak, soğutma sistemi ürünlerinin kurulum, montaj, arıza, bakım ve onarım tamiratlarını 7/24 müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz.

EDSO Soğutma personelleri, gerekli seminer ve eğitimlerini aldıktan sonra sizlere, profesyonel olarak hizmet vermektedir. Hizmetlerimizde daha kaliteli ve hızlı çözüm için son teknoloji ölçü aletleri kullanmaktayız. Kullanmakta olduğumuz tüm ölçü kontrol aletleri, TSE ve diğer ilgili kuruluşlar tarafından kalibrasyonları yapılmış cihazlardır.

EDSO Soğutma, soğutma sistemi cihazlarınızda herhangi bir arıza meydana geldiğinde İstanbul içi 2 saat, şehir dışı 4 saat servis garantimiz bulunmaktadır. Soğutma sistemi cihazlarımızda kullandığımız bütün ekipmanlar fabrikamızın deposun da mevcut olup yedek parça sorunu asla yaşanmamaktadır.

Periyodik bakım hizmetlerimiz ile sağlıklı çalışması önemli olan tüm endüstriyel cihazlarınız için kesintisiz çalışma garantisi sunuyoruz. Arızalı parça ve cihaz değişimlerinde yedekleme yaparak cihazınızın yenisi gelene kadar yerine bırakacağımız muadil cihazlar ile işlerinizdeki aksamayı mümkün olduğunca azaltmayı amaçlamaktayız.

Türkiye geneli geniş teknik servis ağı ile siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız.