Taahhüt

Taahhüt

Taahhüt

EDSO Soğutma, taahhüt, projelendirme ve mühendislik hizmetleri konusunda da deneyimli ve uzman bir firmadır. Müşteri ihtiyaçlarına göre özel çözümler sunan EDSO Soğutma, güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Taahhüt hizmetleri kapsamında, EDSO Soğutma, soğutma sistemlerinin kurulumu, bakımı ve onarımı gibi konularda müşterilere güvenilir çözümler sunar. Soğutma sistemi kurulumu sırasında, cihazların belirli bir süre için garanti kapsamına alınması gerekir. Bu sayede, müşteriler, cihazların beklenen şekilde çalışmasını sağlamış olurlar.

Projelendirme ve tasarım hizmetleri kapsamında ise, EDSO Soğutma, müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanan soğutma sistemleri sunar. Bir evde kullanılacak olan soğutma sistemi, bir işyerinde kullanılacak olandan farklı olacaktır. Bu nedenle, EDSO Soğutma, müşteri ihtiyaçlarına göre projelendirme ve tasarım hizmetleri sunar.

Mühendislik hizmetleri kapsamında ise, EDSO Soğutma, soğutma sistemlerinin kurulumu, bakımı ve onarımı gibi konularda müşterilere yardımcı olur. Soğutma sistemi kurulumu sırasında, cihazların doğru bir şekilde monte edilmesi ve çalışır hale getirilmesi gerekir. Bu işlemler, uzman mühendisler tarafından gerçekleştirilir.